Графік роботи:

Пн - Пт | 9:00 - 18:00
Сб | 09:00 - 17:00
Нд | вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0
Мій кошик

Генератори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Генератори: забезпечення електроенергією за будь-яких умов

Генератором називається спеціальний пристрій, який перетворює механічну енергію в електричну. Він широко використовується для забезпечення електроенергією в умовах відсутності мережевого живлення. Також генератор можна використовувати як резервне джерело живлення при виникненні аварійних ситуацій. Такі пристрої широко використовують як в побуті, так і в різних сферах діяльності. Вони є незамінними помічниками в будівництві, промисловості, туризмі, військовій справі тощо. Розрізняють два основних типи пристроїв: бензинові та дизельні. Також є інверторні моделі. Купити генератор в Україні можна в інтернет-магазині Дім Газди.

Особливості бензинових генераторів

Бензинові генератори доволі популярні, оскільки вони є джерелами електропостачання в різноманітних ситуаціях. Втім такий варіант має як переваги, так і особливості. Серед основних переваг можна виділити:

 • мобільність — бензинові генератори можна легко транспортувати у разі потреби, саме ця властивість розширює сферу їх експлуатації;
 • доступність — сучасні виробники пропонують великий вибір різних варіацій бензинових генераторів, завдяки чому можна без проблем підібрати оптимальну модель;
 • надійність — бензинові генератори можуть працювати протягом тривалого періоду часу. У разі нестачі пального або перевантаження спрацьовує автоматична система вимкнення пристрою.

Серед особливостей бензинових генераторів — високий рівень шуму та забруднення. Крім того, такі пристрої потребують постійної заміни масла. Витрати на паливо — ще одна ключова особливість.

Загалом бензиновий генератор — доволі непоганий варіант, який має чудову мобільність та зручність та підходить для задоволення більшості побутових потреб споживачів.

Особливості дизельних генераторів

Такий тип генераторів використовує дизельне пальне для своєї роботи. Дизельний пристрій має ряд переваг, серед яких:

 • висока потужність — відповідні генератори можна використовувати у різних сферах: зокрема, будівництві, промисловості тощо;
 • економічність — дизельне пальне менш дороге у порівнянні з якісним бензином, тож цим коштом можна знизити витрати на його експлуатації;
 • довговічність — такі пристрої мають міцний корпус, тому без проблем витримують довготривалу експлуатації в різних умовах;
 • висока ефективність — дизельні генератори зазвичай можуть похизуватись більш ефективною роботу на відміну від бензинових пристроїв.

Але, окрім переваг, є також і особливості. Серед них: високий рівень шуму, через що пристрої доволі складно використовувати в житлових районах. Також такі генератори мають великі розміри, тому є малобільними. Варто враховувати, що у холодну погоду можуть виникати проблеми з запуском. Зазвичай дизельні генератори належать до дорожчої цінової категорії порівняно із бензиновими аналогами. Проте це оптимальний варіант для живлення магазину, майстерні, цеху тощо.

Інверторні генератори

Інверторний генератор перетворює постійний струм у змінний. Він видає струм з мінімальними коливаннями напруги. Серед основних переваг інверторного генератора можна відзначити:

 • чистий струм — напруга та частота струму максимально стабільні та близькі до ідеальних параметрів;
 • компактність — подібні пристрої максимально легкі, завдяки чому забезпечується їхня мобільність;
 • ефективність — пристрої можуть автоматично регулювати швидкість обертання двигуна відповідно до навантаження, внаслідок цього можна суттєво зекономити на пальному;
 • низький рівень шуму — це дозволяє використовувати пристрій будь-де.

Серед особливостей інверторних генераторів можна виділити високу вартість та обмежену потужність. Він ідеально підходить для живлення високоточних пристроїв: комп’ютерів, побутової техніки з електронними платами тощо.

Якщо ви хочете купити генератор в Україні за доступною ціною, рекомендуємо оформити покупку в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо величезний вибір пристроїв різного типу на будь-який бюджет. Доставка здійснюється по всій території України в максимально короткі терміни.

Вгору