Умови обміну та повернення

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів».

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Терміни повернення та обміну
Повернення та обмін товарів можливе протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення і обміну товарів належної якості
Весь перелік товарів належної якості на нашому сайті підлягає поверненню та обміну.

- Що таке товари належної якості? 
До товарів належної якості відносяться всі товари, які: не були у використанні, а також збережені їх товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, оригінальна упаковка, а також документи, видані разом з товаром.

- Хочете повернути товар? Що робити?
Для того, щоб узгодити повернення товару, Вам необхідно зателефонувати за телефонами, які вказані в розділі "контакти". Повернення товару складає зазначені дані у ТТН при отриманні посилки.

- Хто платить за пересилання повернення товару?
У разі відмови від товару вартість послуги з доставки оплачується покупцем, ми не відшкодовуємо витрат, пов'язаних із вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур'єра або вартість пересилання транспортною компанією в інше місто, згідно з декларацією (ТТН).

- Коли повернуть гроші?
Після отримання та огляду товару нашим складом, протягом 5 робочих днів кошти буде повернуто на реквізити з яких здійснювалася оплата.

- Бажаєте обміняти товар? Що робити?
Для того, щоб узгодити обмін товару, Вам необхідно зателефонувати, які вказані в розділі "контакти". Обмін товару складає зазначені дані у ТТН при отриманні посилки.

- Хто платить за пересилання обміну товару?
При обміні товару ми не відшкодовуємо витрат, пов'язаних із вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур'єра або вартість пересилання транспортною компанією до іншого міста, згідно з декларацією (ТТН).

- Коли відправлять товар на обмін?
Після отримання та огляду товару, який Вам не підійшов, протягом 5 робочих днів буде відправлено інший обраний Вами товар.

- Що робити якщо при отриманні ви знайшли пошкодження чи брак товару? 
Якщо при отриманні товару виявлено брак товару, Вам необхідно скласти Акт про бій товару при представнику транспортної служби та повідомити нам номер цього Акту та кількість пошкодженого товару. Повернення чи обмін бракованого товару складає зазначені дані у ТТН при отриманні посилки.

- Хто платить за повернення / обмін бракованого товару?
У разі браку товару вартість доставки обидві сторони оплачує наш магазин.

 

 

Гарантія

Гарантія надається терміном від 2-х тижнів до 36 місяців залежно від сервісної політики виробника. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника або гарантійний талон. Будь ласка, перевірте комплектність та відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або посібником з експлуатації).

 

На товари в нашому магазині надається гарантія, що підтверджує зобов'язання щодо відсутності у товарі заводських дефектів.

 

ВАЖЛИВО! Обов'язково перевіряйте товар при отриманні на складі перевізника, незалежно від того, накладений це платіж або за повною передоплатою! Залишаючи відділення транспортної компанії, Ви погоджуєтесь з комплектацією отриманої посилки та претензій до магазину не маєте. Якщо у Вас виникли питання при отриманні посилки, зв'яжіться з нами за номером: +38 093 281 77 08, +38 095 407 41 90, не залишаючи транспортної компанії та не ушкоджуючи цілісність упаковки, ярликів, плівки, - товарний вигляд має бути збережений.